کت و شلوار کرال تاریخچه کت و شلوار؛ قصه پر فراز و شیب این لباس همیشه محبوب

روش بستن بند کفش برای پوشیدن با و شلوار

و شلوار کرال تاریخچه و شلوار؛ قصه پر فراز و شیب این لباس همیشه محبوب

دهه ۱۹۲۰ به‌خاطر جلیقه‌های چهاردکمه‌اش هم معروف بود. آقایان این جلیقه‌ها را پایین ‌های دودکمه با ترجیع یقه شکاف‌دار می‌پوشیدند. البته امروزه کمتر کسی جلیقه چهاردکمه می‌پوشد؛ اما اگر بپوشد هم باید با ی که یکی دو دکمه بیشتر ندارد آن را ست سست و نباید دکمه‌های را ببندد.

مشخصه دهه ۱۹۳۰، کت و شلوار‌وشلواری هستی که شانه‌های پهن و گشاد داشت و کمربند آن تنگ و مشخص بود، شلوارهای فاق‌بلند و کمی مخروطی به‌سمت کفش‌ها نیز این ‌ها را تکمیل می‌کردند. این سبک، تعیین اول مردان در انگلستان و آمریکا و شهرهایی مانند وین بود.

در این دوره، ‌ها معمولا کمی بلندتر بودند و چاک در پشت نداشتند تا اثنا قیام شیک بمانند. پارچه این ‌وشلوارها بسیار پروزن هستی و خیلی چروک نمی‌شد. ظاهر این لباس واقعا مردانه بود؛ از نمونه‌های نیک آن می‌توان به کلارک گیبل و کری گرانت تلویح کرد که با این ‌وشلوارها ابهتی دوچندان می‌یافتند.

و شلوار ضد لک | مناسب ترین 40 طرح و شلوار مردانه 🤵جدیدترین مدل های 1402 -

بهتر است قبل از ابتیاع و شلوار مردانه، ابتدا شرایط فصلی و موقعیت خود را بسنجید. خرید و شلوار اگر با دقت کافی انجام شده و به جنس پارچه، سبک و فام و طرح دثار غوررسی شود، تجربه ای بی نظیر و فراموش نشدنی از خرید لباس رسمی را به رهاورد خواهد آورد!

در این مقاله جدیدترین مدل های و شلوار مردانه را همراه با استایل های گوناگون معرفی کردیم. بعد از خواندن این متن امیدواریم که دیگر دل‌واپسی ای به‌علت خرید این نوع لباس نداشته باشید.

و شلوار با پارچه های مختلفی مانند نخ، پشم، ابریشم، ان، پلی استر و… دوخته می شود. اما بهترین پارچه برای فصل های گرم جفت نوبهار و پاییز موهر است و در روزهای سرد می توانید از پشم یا پلی استر استفاده کنید.

چون این لباس فوق العاده رسمی است، عموماً به فام مشکی نظر می شود؛ اما می توانید آن را در سایر رنگ های دارک مانند سرمه ای و خاکستری هم ببینید.

و شلوار تابستانی | بهترین جدیدترین مدل های و شلوار مردانه ویژه ۲۰۲۱ -

یکی از تصورات سهو آقایان این است که تفکر میکنند باید دستمال جیب و کراوات دقیقا مثل هم باشند. اما در حقیقت دزک جیب و کراوات تان هیچگاه نباید از یک مدل و جنس باشند. این دو اکسسوری باید متضاد هم باشند اینطوری استایلی جذاب تر خواهید داشت.

جلیقه را معمولا به عنوان تکه سوم و زیرجامه می شناسند. اگر به جلیقه از جنبه کاربردی توجه کنیم، می توان از آن به عنوان یک لایه گرم کننده در زیر به‌خاطر روزهای سرد، و یا روی پیرهن و عاری در روزهای خنک، استفاده کرد.

هنگام خرید و شلوار حواستان به تعداد دکمه های باشد . هایی که دکمه کمتری دارند رسمی تر هستند و باید برای مجالس عرفی انتخاب شوند . علتش هم این است که های یک یا ۲ دکمه، جیب بازتری د ارند و پیراهن زیر افزون‌تر د یده می شود ، در نتیجه حالت رسمی تری نمودار می کند.

و شلوار خالقی مشهد

You can find a variety of traditional and modern clothing and trousers in Mashhad. Some of the traditional clothing includes the chador, a long, loose-fitting garment that covers the entire body and is worn by women, and the kolah, a hat made of felt or cloth that is worn by men. You can also find modern clothing such as jeans, t-shirts, and jackets. There are also a variety of shops selling traditional and modern trousers such as jodhpurs, harem pants, and jeans.

برچسب ها
بهترین ها
اخرین مطالب